<Nieuws

Samenwerking Ouder en Kind Huis Hoogeveen

02-09-2024

Kraamzorg Het Groene Kruis is een samenwerking aangegaan met het Ouder en Kind huis van Cosis in Hoogeveen. Dit betekent dat alle zwangeren in het Ouder en Kind huis kraamzorg krijgen van Kraamzorg Het Groene Kruis of Isis Kraamzorg. Het Ouder en Kind huis biedt begeleidt wonen aan moeders, vaders en gezinnen. Het zijn ouders met o.a. trauma’s, licht verstandelijke beperking en/of verslaving. Het is een kleinschalige locatie midden in een woonwijk.

Het is gemoedelijk en met zorg en aandacht voor de ouder(s). Er wordt altijd volledige zorg gegeven en er is dag en nacht een persoonlijk- en groepsbegeleider aanwezig. Deze blijven intensief betrokken, ook in de kraamtijd.

Lees meer over het Ouder en Kind huis Hoogeveen op hun webpagina->Ouder en Kindhuis › Cosis

Wat onze klanten zeggen

  • Aiden

    “Wij hadden Miranda, en vanaf seconde 1 wist ik dat het goed zat. Mijn moeder heeft 13 jaar geleden...”

  • Mats

    “Wat hebben wij een fantastische kraamweek gehad! Op het moment dat Patricia binnenkwam, wisten we al dit komt goed....”

  • Guus

    “Wij hebben een onwijs fijne kraamweek gehad, samen met kraamverzorgster Demi. Ze gaf ons alle ruimte, rust, ondersteuning waar...”

Ontdek onze cursussen